You are currently viewing Jak przydatny jest podsłuch na telefony z androidem?

Jak przydatny jest podsłuch na telefony z androidem?

Moja mama Danuta to bardzo naiwna osoba. Już nie raz wpakowała się w kłopoty, kiedy kupiła sobie jakieś niepotrzebne bzdury, który ponoć miały uczynić ją szczęśliwsza i zdrowszą. Postanowiłam, ze po ostatniej takiej akcji z magicznym odkurzaczem, zamontuje jej podsłuch. Będę mogła w ten sposób nadzorować, czy znowu nie wpakuje się w jakieś tarapaty.

Podsłuch na telefon z androidem

podsłuch androidBardzo zależało mi na tym, by moja mama nie wpakowała się ponownie w kłopoty. Ma duży problem z kupowaniem i braniem kredytów na różne przedmioty, których później nie używa, albo są kiepskiej jakości. Postanowiłam, że koniec tego. Zamontowałam jej podsłuch android to system jaki jestem zamontowany w jej telefonie. Nie było to nic trudnego, zwłaszcza, ze pan sprzedawca wszystko mi dokładnie wytłumaczył. Założyłam podsłuch, kiedy mam poszła do toalety i zostawiła telefon na stole w salonie. Jako, ze miałam kilka dni wolnego to mogłam pobawić się w detektywa. Pierwszy podejrzany telefon pojawił się już następnego dnia. Dzwonił jakiś sprzedawca z niesamowitą pralką. Podał swoją firmę, a także imię i nazwisko. Zadzwoniłam do siedziby firmy i zrobiłam raban, ze wciskają bzdury naiwnym emerytom i czy im nie wstyd., Złożyłam oficjalną skargę na sprzedawcę, by ten nie mógł już więcej naciągnąć na pieniądze starszych pań. Trzeba z takimi firmami postępować krótko, bo inaczej nigdy się nie nauczą.

Okazało się to na tyle skuteczne, że już nigdy do mojej mamy nie zadzwonili. Było to dla mnie bardzo ważne, bo naprawdę nie chciałam, by moja mama znowu wpakowała się w jakieś kłopoty. Uważam, że podsłuch to bardzo przydatne urządzenie, zwłaszcza, kiedy w naszej rodzinie jest jakaś niesforna osoba, która stale na siebie sprowadza jakieś problemy. Na pewno nie zrezygnuję z podsłuchu w telefonie mamy.