You are currently viewing Jaki jest Kross Lea 1.0?

Jaki jest Kross Lea 1.0?

  • Post author:
  • Post category:Sport

 

Wśród wielu modeli przeznaczonych dla kobiet, warto zastanowić się nad tymi z oferty Krossa. Jeśli nie potrzebujemy wyczynowego sprzętu, a zdecydowana większość takich nie potrzebuje, to modele z serii Lea, są tymi, które zdecydowanie warto polecić. 

Kobiecy i stylowy Lea 1.0 od Krossa

kross lea 1.0Dla kobiet, bardzo ważnym aspektem jest wygląd roweru. Nie chodzi tu tylko o dobór kolorystyki, ale również geometrię jednośladu. Lea 1.0 to flagowy produkt Krossa, który urzekł panie i podbił nie tylko polski rynek. Duża w tym też zasługa jego bardzo dobrych, jak na tak niską cenę, parametrów. Mówiąc o niskiej cenie, mamy tu na myśli, że zapłacimy za niego niewiele ponad tysiąc złotych, czego żadna konkurencja, nie jest nam w stanie zaoferować. Bazą jest tu aluminiowa rama, bardzo lekka, dzięki czemu rower waży nieco ponad trzynaście kilogramów. Warto też zwrócić uwagę na markowy amortyzator, z osiemdziesięcio milimetrowym skokiem, który ułatwi nam pokonywanie wszelkich nierówności i wybojów. Kross Lea 1.0 posiada także markowy napęd, który umożliwia nam zmianę dwudziestu jeden biegów. Co ma niebagatelne znaczenie podczas pokonywania podjazdów i zjazdów z dużych wzniesień. Ten model jest optymalny zarówno dla początkujących, jak i średniozaawansowanych rowerzystek, które cenią sobie dalsze wyprawy, jak i codzienną jazdę w miejskich warunkach. Lea 1.0 to doskonała proporcja jakości do ceny, co sprawia, że jest to jeden z najczęściej wybieranych rowerów damskich, w tym przedziale cenowym.

Warto zapoznać się ze szczegółami oferty Kross. W tym celu dobrze skorzystać z ich sklepu internetowego, w którym oprócz jednośladów znajdziemy dedykowaną dla pań odzież rowerową, a także inne elementy wyposażenia rowerzysty, jak rękawice, kaski, czy ochraniacze.