Mata chłodząca przyniosła ulgę tacie

Mata chłodząca przyniosła ulgę tacie

Mój tata jest kierowcą tira. Wyjeżdża w długie trasy. Często nie ma go w domu. Sporo zarabia ale jest to niestety kosztem jego pobytu w domu. Tata zdecydował się na taką pracę żeby zapewnić nam dobry byt i jesteśmy mu za to wdzięczni. Ostatnio wspominał, że bolą go trochę plecy w trakcie kiedy prowadzi auto więc z mamą zdecydowaliśmy się kupić  mu matę.

Mama zamówiła matę chłodzącą

mata chłodząca na fotel samochodowyKiedy tylko tata wspomniał o bólu pleców mama od razu zadzwoniła do swojej siostry, która jest fizjoterapeutką. Poleciła od razu mamie zakupienie maty chłodzącej, która będzie idealna dla taty i jego pleców. Mata chłodząca na fotel samochodowy okazał się strzałem w dziesiątkę. Mama zdecydowała się kupić  matę dobrej i polecanej firmy. Dosyć sporo kosztowała ale klienci, którzy ją kupili i użytkowali wystawili jej pozytywne opinie. Mama zamówiła ją i odebrała na poczcie. Ona długo pracuje i wiedziała, że kurier jej nie zostanie w domu a ja studiuję w innym mieście. Tata za parę dni zjeżdżał do Polski więc przyjechałam do domu żeby się z nim zobaczyć. Tata bardzo ucieszył się z chłodzącej maty. Wiele o niej słyszał od swoich znajomych kierowców, którzy z niej korzystali i byli z niej bardzo zadowoleni. Tata od razu ją przetestował. Okazało się, że po kilku razach kiedy ją używał poczuł ulgę i plecy mniej go bolały. Cieszyłyśmy się z mamą, że mata chłodząca przyniosła mu ulgę. Tata spędził parę dni w domu i kiedy szykował się w trasę zabrał ze sobą matę chłodzącą.

Idealnie dopasował ją do swojego fotela w aucie i często z niej korzystał w trakcie trasy. Mówił, że nie czuje już bólu i może dobrze wykonywać swoje obowiązki zawodowe. Praca kierowcy jest bardzo odpowiedzialna i trzeba dobrze się czuć żeby bezpiecznie ją wykonywać. Mama była zadowolona z zakupionej maty i podziękowała siostrze za polecenie.