Pomysłowy akcent w wystroju pomieszczenia

Pomysłowy akcent w wystroju pomieszczenia

Wielu z nas pragnie, aby pomieszczenie, w którym przebywa, nabrało charakteru właściciela, czyli naszego. Można taki efekt osiągnąć umieszczając różne stylowe dodatki lub dodając miłe akcenty, jednak jest szybki i prosty sposób aby dodać pomieszczeniu dużo żywego koloru.

Moc koloru dzięki jednokolorowej taśmie led

taśma led jednokolorowaPierwszym terytorium, które chcemy wyraźnie zaznaczyć jako swoje, jest w młodości nasz pokój. Każdy, kto ma swój własny kącik, już od małego chce urządzić go po swojemu tak, by wyrażał nas jak najlepiej. Kto nie przeżył szału wieszania plakatów albo malowania na ścianach? To małe epizody, które towarzyszyły pewnie każdemu. Rozwiązaniem też były zdjęcia w różnych kolorach i rozmiarach na ścianach, ewentualnie pozostałości po świętach, czyli lampki. Jednak teraz jest wygodniejszy sposób, a mianowicie kolorowe taśmy. Taśma led jednokolorowa jest świetnym dodatkiem, zwłaszcza w pokojach młodzieżowych, ponieważ jest łatwa w obsłudze i montażu, a efekt jest naprawdę zadowalający. Jej konstrukcja jest lekka i elastyczna, dlatego można ją montować na nierównych, zakrzywionych powierzchniach, a można to zrobić bez używania jakichś specjalistycznych klejów czy przyczepów, może posłużyć do tego nawet zwykła taśma dwustronna. Diody najczęściej są umieszczane w silikonowym pasie, a ich rozmieszczenie zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Ilość może się wahać od 60 do 200 diod na metr, w zależności czy chcemy mieć oświetlenie nastrojowe czy intensywne. Można je kupować w rolkach np. 5 metrowych, jednak w sklepach istnieje możliwość kupna dowolnej ilości.

W używaniu taśmy nie trzeba się ograniczać wyłącznie do salonu lub sypialni. Istnieją także wodoodporne, które idealnie będą pasować do łazienki, a nawet do kuchni. Właśnie dlatego ludziom tak się spodobały takie taśmy – można je stosować w różnych pomieszczeniach, kombinacjach, czyli dokładnie tak jak chcemy, a to obecnie cenimy najbardziej.