You are currently viewing Wybrałem okna pcv z kołnierzami na dach

Wybrałem okna pcv z kołnierzami na dach

Od wielu lat marzyliśmy z żoną o naszym własnym przytulnym domku na przedmieściach. Postanowiliśmy przekuć nasze marzenia w rzeczywistość, ponieważ marzenia się nie spełniają, marzenia trzeba spełniać. Rozpoczęliśmy od poszukiwania dogodnej lokalizacji, gdy to nam się udało wszystko zaczęło nabierać rozpędu niczym kula śnieżna mknąca z góry w kierunku doliny.

Zalety okien dachowych pcv z kołnierzami

okna dachowe pcv z kołnierzemNastępnie stanęliśmy przed wyzwaniem zaprojektowania naszego domu. Każda ściana, każdy metr musiał być dokładnie przemyślany i zaplanowany. Zaczęliśmy od parteru, tam całość planowania poszła dosyć sprawnie. Schody zaczęły się przy projektowaniu poddasza. Największą niewiadomą dla nas było jakie okna wybrać. Wiedzieliśmy jedynie, że chcemy okna dachowe. Na całe szczęście pani projektant, która siedziała w tej branży od kilkunastu lat doradziła nam, że obecnie najczęściej jej klienci wybierają okna dachowe pcv z kołnierzem. Takie rozwiązanie nie tylko wspomaga zatrzymywanie ciepła podczas zimy, ale również sprawia, że okno jest bardziej stabilne gdy jest otwarte, nawet kiedy wieje porywisty wiatr. Cena jest nieco większa, jednak warto dopłaci do tego typu rozwiązania. Przekonani do jej zdania zdecydowaliśmy się na tego typu okna również w naszym domu. Uzgodniliśmy jeszcze kilka szczegółów w projekcie naszych czterech ścian i projekt mógł zostać przekazany do realizacji.

Po kilkunastu miesiącach nasz wymarzony dom został ukończony. Okna dachowe z kołnierzem faktycznie okazały się bardzo solidne i bardzo dobrze trzymające ciepło. Jesteśmy bardzo zadowoleni z całego projektu i że w kwestiach, na których się nie znaliśmy zaufaliśmy profesjonalistom. Wierzymy, że okna będą nam służyć przez kolejne dziesięciolecia i nie będzie z nimi problemów.