You are currently viewing Czarny ciągnik i jego filtry

Czarny ciągnik i jego filtry

Kiedy wysiadłem ze swojego ciągnika rolniczego, od razu wiedziałem, że stało się coś, czego obawiałem się od dawna. Opanował mnie ogromny strach i lęk, ale wiedziałem, że to nic, wystarczy tylko zamówić odpowiednią część przez internet. Wtedy, gdy rozmyślałem, z roztargnienia wybudził mnie syn, który powiedział, że już zamówił odpowiednie filtry Case.

Kupiłem czarny ciągnik i filtry Case

opłacalne filtry do ciągników caseJeździłem czarnym ciągnikiem, którym wykonywałem wszystkie prace na polu, ale ni stąd, ni zowąd zostały uszkodzone filtry. Syn zamówił nowe, dzięki czemu dało się je bardzo szybko wymienić. Nie były bardzo duże, dzięki czemu kurier nie miał zbyt dużego problemu, aby dostarczyć je do mojego domu. Powiedziałbym nawet, że to były opłacalne filtry do ciągników case. Dlaczego? Minęły od tamtej pory ze trzy lata, a one nadal działają i nic nie wskazuje na to, aby miało wyglądać inaczej. Dalej o czwartej nad ranem wchodzę do kabiny i odpalam swój traktor od razu po przekręceniu kluczyka w stacyjce. Dzięki temu mam możliwość wykonania prac bardzo sprawnie, a tym samym unikam ewentualnego ryzyka związanego z narażeniem na koszty. Warto było kupić te filtry. Dodatkowo mają piękną, chromowaną powłokę, która przypominała felgi amerykańskich ciężarówek. Po prostu byłem w siódmym niebie. Czarny ciągnik nagle zyskał na mocy umożliwiając perfekcyjne wykonanie prac – aż dwa razy szybciej. 

Wysoka jakość filtrów, które zakupiłem, pozwoliła na zwiększenie efektywności podczas wykonywanych przeze mnie prac na polu. Ciągnik stał się mocniejszy oraz umożliwiał ciągnięcie zdecydowanie większego ciężaru. Ponadto mniej palił, co oczywiście było dobre dla finansów, ale też i dla środowiska, o które się troszczę. Właśnie dlatego filtry do ciągników są niezwykle opłacalne.