Dwustronne kocyki minky

Dwustronne kocyki minky

  • Post author:
  • Post category:Handel

 

Kiedyś mamy nie miały takiego wyboru artykułów dla niemowląt jak teraz i musiały mocno ograniczyć zakupy. Obecnie idąc do sklepu znajdziemy niemalże wszystko w dowolnym kolorze czy fasonie. Jednakże nie warto tracić głowy i wybierać najważniejsze produkty.

Czy kocyk minky jest konieczny?

kocyki dla dzieci minkyŚwieżo upieczono mamy nie mają jeszcze doświadczenia w opiece i pielęgnacji malucha, zatem zdają się na opinię innych mam. W kwestii wyboru pościeli czy kocyka, warto skorzystać z polecanych modeli, ponieważ będziemy mieli pewność, że się sprawdzą. Kocyki dla dzieci minky są przeznaczone dla maluchów od urodzenia aż do momentu, kiedy z nich nie wyrosną i staną się niepotrzebne.  Ich zaletą jest możliwość szerokiego zastosowania. Przede wszystkim kocyk może zastąpić pościel, gdyż jest wystarczająco duży. Dostępne są modele bez wypełnienia lub z trzema rodzajami wypełnień: cienkie, średnie i grube. Dzięki temu sprawdzą się do przykrywania w domu, czy na spacerze o każdej porze roku. W kocyk można również noworodka lub niemowlaka do około trzeciego miesiąca życia spowijać w celu wyciszenia. Ma on rozmiar prostokąta, który jest w sam raz dla małych użytkowników. Wiele sklepów z produktami dla niemowlaków, umożliwia klientom samodzielne dobranie obydwu stron kocyka, przez co stanie się on indywidualnym projektem. Dla chłopców mamy wybierają częściej niebieskie i szare modele niż w odcieniach pastelowych, natomiast dla dziewczynek są zarezerwowane róże, czerwienie, czy soczyste zielenie.

Z pewnością taki kocyk przyda się każdemu maluchowi i jego mamie. Kiedy dziecko z niego wyrośnie, to można wykorzystywać kocyk jako miękką matę do zabawy, która będzie świetnie izolować od ziemi. Jego cena kształtuje się w przedziale między trzydzieści, a pięćdziesiąt złotych.