You are currently viewing Elegancka sztukateria NMC

Elegancka sztukateria NMC

Skrupulatnie wykończone wnętrza świadczą o profesjonalizmie i dbałości o szczegóły. W takich pomieszczeniach duże znaczenie ma wysoka estetyka, dlatego ważne jest staranne dobranie wszystkich materiałów wykończeniowych. Niezmienną popularnością cieszy się np. efektowna sztukateria.

Niezawodne listwy przypodłogowe

listwy nmcOryginalne aranżacje bazują na różnych stylach, a kolory i faktury łączone są w ciekawy sposób. Bardzo ważne są też techniki wykończeniowe, w tym wygląd ścian i podłóg. W tej kwestii niezastąpione są gustowne listwy wykończeniowe, które mogą być zastosowane nie tylko przy podłogach, ale także jako akcent dekoracyjny na ścianach oraz jako wykończenie sufitu. Modne listwy NMC oferowane są w różnych szerokościach i wzorach. W ten sposób można wybrać odpowiedni model do każdego z domowych wnętrz. Najczęściej stosowane są białe listwy z trwałego polistyrenu, które pasują niemal do każdego pomieszczenia. Dla wyeksponowania efektu dekoracyjnego polecane są ozdobne listwy z efektownymi tłoczeniami, które nadają aranżacji bardziej wyszukanego charakteru. Listwy wykończeniowe przypodłogowe mają też wiele praktycznych zalet. Dzięki takiej sztukaterii powierzchnia chroniona jest przed wilgocią i zabrudzeniami, a za listwą można ukryć nieestetyczne przewody kablowe. Funkcjonalną sztukaterię można zastosować w pokoju dziennym, sypialni oraz w jadalni. Do łazienek przeznaczone są listwy o zwiększonej odporności na działanie wilgoci. 

Atrakcyjne detale wykończeniowe zawsze są mile widziane w efektownych aranżacjach. Akcent dekoracyjny ma niebagatelne znaczenie, ponieważ w ładnym otoczeniu wszyscy domownicy chętnie spędzają czas i mogą się w pełni zrelaksować po każdym intensywnym dniu. Nowoczesne aranżacje wyróżniają się wysokim komfortem w każdym calu.