You are currently viewing Oklejarka z frezem diamentowym

Oklejarka z frezem diamentowym

 

Każdy przedsiębiorca, który zajmuje się na co dzień przemysłem meblarskim, powinien zastanowić się nad zakupem profesjonalnych urządzeń, które służą do oklejania mebli. Wiadomo, że meble muszą być oklejone w sposób profesjonalny, by nie powstały żadne szpary, wolne przestrzenie.

Wybór precyzyjnego urządzenia do oklejania mebli

W przeciwnym razie konieczne będzie nanoszenie poprawek, co oczywiście wiąże się z marnowaniem oklein. Ogólnie rzecz biorąc, przedsiębiorcy mają do wyboru oklejarki do mebli ręczne oraz automatyczne. Te drugie bardzo często posiadają dodatkowo system frezowania, co jest na pewno ogromną zaletą. Jeżeli chodzi zaś o takie urządzenia jak okleiniarka ręczna, to jak sama nazwa wskazuje, więcej rzeczy trzeba zrobić manualnie. Oczywiście tego typu sprzęt jest tańszy. Wystarczy tutaj wspomnieć o tym, że profesjonalna oklejarka automatyczna może kosztować nawet 80 tysięcy złotych. Oczywiście na polskim rynku znaleźć można nie tylko całkowicie nowe oklejarki, ale również urządzenia używane, w które na początku na pewno można zainwestować. W zwykłych okleiniarkach bardzo często znajdują się taśmy oraz inne układu napędowe, których nie ma w oklejarkach automatycznych. W związku z tym drgania nie mają żadnego wpływu na jakość wykończenia. Jest to bardzo ważne, ponieważ każdemu przedsiębiorcy zależy przecież na tym, by efekt końcowy był jak najlepszy i zadowolił klienta. Wybierając oklejarkę, należy sprawdzić, czy jest to urządzenie precyzyjne, a co najważniejsze – łatwe w użyciu.

Jeśli wybieramy oklejarki, które posiadają agregat wstępnego frezowania, to na pewno warto zwrócić uwagę na to, jaki frez został użyty w urządzeniu. Zdecydowanie najlepsze są frezy diamentowe, które charakteryzują się wysoką precyzją. Takie urządzenie na pewno spełni nasze oczekiwania.