You are currently viewing Podłoga w przedpokoju w jasnych panelach

Podłoga w przedpokoju w jasnych panelach

Mój chłopak kupił własne mieszkanie, o którym mówił już od jakiegoś czasu. Chciał, żebyśmy razem zamieszkali i byłam z tego powodu zadowolona. Krzysiek powiedział, że mogę sama urządzić mieszkanie w takim stylu, który podoba mi się najbardziej. Zaskoczył mnie tą decyzją. 

Wybór jasnych paneli podłogowych do przedpokoju 

panele podłogoweW mieszkaniu mojego chłopaka był dość duży przedpokój i uznałam, że fajnie będzie prezentował się w jasnych kolorach. Postawiłam na szarości, które były bardzo modne. Krzysiek poprosił mnie, żebym sama w takim razie wybrała panele podłogowe do przedpokoju, bo przecież będą musiały pasować do całego wystroju. Zgodziłam się i od razu wyruszyłam na zakupy do sklepu, w którym sprzedawano wyłącznie panele. Wiedziałam, że przez to oferta była mocno rozbudowana i liczyłam, że znajdę jakieś interesujące panele na podłogę w przedpokoju. W sklepie panował dość spory ruch, co dość szybko się wyjaśniło, ponieważ akurat przeceniono mnóstwo paneli podłogowych. Postanowiłam więc sprawdzić co znalazło się w tejże promocji. Były tam panele na podłogę w jasnym barwach szarych. Panele bardzo elegancko się prezentowały i od razu wiedziałam, że idealnie będą pasowały. Były nieco jaśniejsze od tych, które planowałam wybrać, jednak doszłam do wniosku, że te jaśniejsze były zdecydowanie ładniejsze. Zadzwoniłam po Krzysia, żeby przyjechał na miejsce dokonać zakupu, gdyż nie miałam pojęcia ile było potrzebnych paneli na podłogę w przedpokoju. Mój chłopak zajął się wszystkim.

W pierwszej kolejności nastąpił remont przedpokoju. Wyglądał on wręcz bajecznie i aż tak fajnego efektu sama się nie spodziewałam. Krzysiek też był pod wrażeniem i stwierdził, że muszę urządzić całe mieszkanie, ponieważ mam wręcz doskonały gust. To mi pasowało.