You are currently viewing Poszukiwania agencji nieruchomości w Koszalinie

Poszukiwania agencji nieruchomości w Koszalinie

Postanowiliśmy z mężem sprzedać nasze mieszkanie w bloku i wybudować sobie dom na działce na wsi. Już prawie urządziliśmy dom i wkrótce mogliśmy się do niego wprowadzić. To był najlepszy czas na sprzedaż naszego mieszkania w bloku. Ponieważ dużo pracowaliśmy, a po pracy zajmowaliśmy się wykończeniem domu, nie mieliśmy czasu na samodzielne poszukiwanie klienta na nasze mieszkanie.

Skorzystaliśmy z pomocy doświadczonej agencji nieruchomości

doświadczona agencja nieruchomości koszalinDoszliśmy do wniosku, że najlepiej będzie jak skorzystam z pomocy agencji nieruchomości. Przypomniało mi się, że moja koleżanka niedawno sprzedawała mieszkanie z pomocą takiego pośrednika. Zadzwoniłam do niej i o to zapytałam. Poleciła mi ona bardzo dobre miejsce. Była to doświadczona agencja nieruchomości Koszalin to miejscowość, w której mieściło się biuro tej agencji, a także nasze mieszkanie przeznaczone na sprzedaż. Następnego dnia udaliśmy się z mężem do tego biura i poprosiliśmy o pomoc. Przyjął nas niezwykle doświadczony agent, który wysłuchał naszych potrzeb i powiedział nam, jak przygotować mieszkanie do sprzedaży. Pomógł on nam także sporządzić profesjonalne ogłoszenie sprzedażowe, które zostało umieszczone na stronie agencji oraz w kilku innych miejscach sieci. Agencja ta posiadała bardzo dużą bazę klientów i szybko znalazł się klient, który był zainteresowany kupnem naszego mieszkania.

W tym czasie mieszkaliśmy już w domu na wsi, dlatego bardzo praktycznym rozwiązaniem okazała się dla nas możliwość przekazania kluczy agentowi. Dzięki temu nie musieliśmy przyjeżdżać do mieszkania za każdym razem, jak ktoś chciał je obejrzeć. Agent zajął się pokazaniem mieszkania za nas. Kiedy ktoś zdecydował się wpłacić zaliczkę i podpisać umowę przedwstępna, agencja pomogła nam załatwić wszystkie formalności.