You are currently viewing Poszukiwania radcy prawnego w Szczecinie

Poszukiwania radcy prawnego w Szczecinie

Kilka dni temu dowiedziałam się, że dostałam spadek po ciotce. Byłam jej jedyną spadkobierczynią. Niestety, okazało się że ciotka miała bardzo dużo długów. Nie chciałam ich po niej przejmować. Przyjaciółka podpowiedziała mi, że wcale nie muszę przyjmować spadku. Niestety, nie wiedziała ona nic więcej na ten temat. Postanowiłam więc dopytać się o to prawnika.

Znalazłam bardzo dobrego radcę prawnego

radca prawny szczecinZależało mi na tym, aby udać się do takiego prawnika, który ma doświadczenie w sprawach związanych ze spadkami. Okazało się, że w okolicy mojego miejsca zamieszkania jest kilka kancelarii prawniczych. Zupełnie nie wiedziałam, czym się kierować przy ich wyborze. Na szczęście mój przyjaciel z pracy podpowiedział mi do kogo powinnam się udać w mojej sytuacji. Był to renomowany i sprawdzony radca prawny Szczecin to miejscowość, w której posiadał on jedną z siedzib swojej kancelarii radcy prawnego. Jest to niezwykle doświadczona osoba, która nawet reprezentuje swoich klientów w sądzie. W dodatku ma naprawdę niskie ceny za swoje usługi. Postanowiłam iść za radą mojego przyjaciela i udałam się do siedziby kancelarii tego radcy, jeszcze tego samego dnia. Znajdowała się ona w samym centrum Szczecina, dlatego nie miałam żadnych problemów z tym, żeby do niej trafić. Już wkrótce przekonałam się o tym, że była to bardzo dobra decyzja.

Ten radca prawny naprawdę okazał się świetnym specjalistą, który poprowadził moją sprawę spadkową od początku do końca. Pomógł mi sporządzić odpowiednie pisma procesowe, dzięki którym nie musiałam przejmować długów po mojej zmarłej ciotce, której w zasadzie nie znałam. Byłam bardzo zadowolona z jego usług, ponieważ był niezwykle rzetelny, profesjonalny i wszystko cierpliwie mi tłumaczył. Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam.