You are currently viewing Profesjonalny serwis i naprawa maszyn

Profesjonalny serwis i naprawa maszyn

Każdy funkcjonujący zakład, specjalizujący się w wykonywaniu nadruków na tkaninie, odzieży, plandekach oraz papierze, zaopatrzony jest w wiele maszyn, które umożliwiają realizację takich prac. W skład parku maszynowego drukarni, wchodzą zarówno maszyny do osadzania nadruków szablonowych, jak również tunele suszące każdy nowo wykonany nadruk.

Fachowe serwisowanie maszyn i urządzeń

serwis maszyn sitodrukDlatego bardzo ważne jest odpowiednie przystosowanie maszyn do użytku, jak również regularne wykonywanie prac serwisowych, a także regularne zlecanie przeglądów. Każda usterka może spowolnić lub całkowicie utrudnić realizowanie zleceń, które dotyczą wykonywania nadruków na danym materiale. Serwis maszyn sitodruk, wykonywany jest regularnie w zakładach zaopatrzonych w maszyny i urządzenia do sitodruku. Usługi serwisowe polegają na nadzorze funkcjonowania oraz tempa realizowanych prac, a także na oczyszczaniu maszyn z zacieków lakieru lub farby, wykorzystywanej do wykonywania zleceń. Niezwykle ważne jest zachowanie pełnej funkcjonalności maszyn, a także możliwość wykorzystania każdej z nich w sposób nieograniczony, co umożliwia efektywne i terminowe realizowanie zleceń polegających na wykonywaniu nadruków na odzieży, banerach reklamowych, plandekach i wielu innych materiałach. Każde niepoprawne działanie maszyny, powinno zostać zgłoszone firmie serwisowej. Zespół dzięki szybkiej reakcji, przystosowuje maszynę do użytku oraz usuwa usterki.

Zdecydowanie warto zapoznać się z możliwością skorzystania z oferty firm serwisowych, a także możliwością wykupienia abonamentu serwisowego, dzięki czemu uzyskamy dostęp do dowolnej usługi, której koszt wliczony jest do pakietu abonamentowego. Pozwoli to na zachowanie poprawnego działania każdej z maszyn, zastosowanej w zakładzie usługowym.