You are currently viewing Spotkanie biznesowe w sali konferencyjnej

Spotkanie biznesowe w sali konferencyjnej

Doszedłem do wniosku, że skoro mam odnieść sukces zawodowy to muszę się postarać. Bałem się podejmować większe inwestycje z uwagi na możliwość niepowodzenia, jednak nic nie ryzykując nie doszedłem też do niczego a chciałem świadczyć usługi na terenie całego kraju. 

Wynajęcie klimatyzowanej sali konferencyjnej na spotkanie 

sale konferencyjne trójmiastoZdecydowałem się więc wystąpić z ofertą do wszystkich przedsiębiorców, których mogłem zainteresować swoimi usługami. Zainteresowanie ku mojemu zaskoczeniu było spore i musiałem w tej sytuacji zorganizować spotkanie dla wszystkich, żeby omówić warunki ewentualnej współpracy. Firmę miałem za małą, żeby odbyło się w niej spotkanie i dlatego zdecydowałem się na wynajęcie sali konferencyjnej. Dostępne były liczne sale konferencyjne trójmiasto, o czym wiedziałem, ponieważ swego czasu już wynajmowałem taką salę i byłem zadowolony. Była komfortowa i co najważniejsze klimatyzowana. Doszedłem do wniosku, że nie było sensu od nowa szukać sali i postanowiłem wynająć tę co kiedyś. Termin na szczęście był wolny i od razu dokonałem rezerwacji sali konferencyjnej dokonując wpłaty. Na miejsce pojechałem w dniu spotkania już z samego rana. Sala była przygotowana i musiałem tylko porozkładać foldery oraz materiały z danymi. Miało pojawić się dziesięciu kontrahentów i tyle miejsc było przygotowane. W sali panowała miła atmosfera mimo upału na zewnątrz. Rolety były lekko zaciągnięte i wpadała minimalna ilość światła. Sala konferencyjna była profesjonalnie przygotowana.

Spotkanie z kontrahentami było bardzo owocne, ponieważ osiemdziesiąt procent obecnych zdecydowało się na podjęcie współpracy. Nastał nowy etap dla mojej firmy, na który byłem gotowy. Miałem świadomość, że warto było pojąć takie kroki i liczyłem na powodzenie.